Na cestách s wakivakom

Ten nezabudnuteľný pocit, keď vidíš miesto po prvý raz. Keď spoznávaš kultúrne bohatstvo a mentalitu ľudí z úplne iného sveta, ako sám pochádzaš. Keď sa stratíš na cudzom mieste, no nájdeš tam seba.

Čítajte viac

Projekt “Les“

Časť zo zisku z predaja kolekcie “Les” sme sa rozhodli venovať Lesoochranárskemu zoskupeniu Vlk. Ich víziou je záchrana prirodzeného lesa, ktorý na Slovensku len ťažko hľadať. “Aby sa s lesmi nerobilo nič, musíme my urobiť veľa,” stojí na ich stránke.

Čítajte viac

Kto je Paula?

Vyspovedali sme Paulu, ktorú ste mohli vidieť na našich fotkách z leta, či na našom posledom videu z lesa. Kto je toto útle dredaté dievča, kade behá a čo rada robí nám prezradí ona sama...

Čítajte viac

Spolupráca s AidaStyle

Poznáte Aidu? Vyrába a navrhuje úžasné oblečenie na cvičenie, legíny, termo oblečenie, hocičo. Jej dizajny sú farebné, nápadné, geometrické.. A teraz ich môžete vidieť už aj na vakoch!

Čítajte viac

Projekt "Strom"

Ak si myslíte, že našou jedinou úlohou je vyrábať a predávať vaky ste na omyle. Snažíme sa robiť o niečo viac. Niečo viac pre vás, niečo viac pre mesto v ktorom žijeme, niečo viac pre ľudí a prírodu, snažíme sa zmeniť svet k lepšiemu. ;)

Čítajte viac

Letná súťaž o 3 WakiVaky

Počas leta ste nám posielali mnoho fotiek z vašich ciest, dovoleniek, festivalov či letných zážitkov, na ktorých vás naše vaky sprevádzali. Rozhodli sme sa preto, že pre vás vytvoríme súťaž o nie len jeden, ale rovno tri vaky! Ach to leto... :)

Čítajte viac