Kto vyrába vaše vaky? 2. časť

Máme pre vás druhú časť rozhovoru s dvoma našimi pani krajčírkami. Kto sú tieto ženy a prečo šijú pre WakiVaky sme sa rozhodli zverejniť, pretože chceme patriť medzi transparentné značky, ktoré komunikujú so svojimi zákazníkmi.

Čítajte viac

Kto vyrába vaše vaky?

Značka WakiVaky sa do aktivít iniciatívy Fashion Revolution zapája už takmer 5 rokov, no teraz sme sa rozhodli spraviť niečo navyše – predstaviť vám ženy, ktoré stoja za výrobou vašich obľúbených vakov či ľadviniek.

Čítajte viac

DORKA BAG - TAŠKA , KTORÁ MÁ PRÍBEH

Vedeli ste, že do našej ponuky patria aj tašky DORKA? Ide o jediný produkt, ktorý nie je vyrábaný pod záštitou WAKIVAKY, avšak ich pôvod a príbeh ktorý za týmito taškami stojí, sa nám zapáčil natoľko, že sme sa rozhodli ho vziať pod svoje krídla aj my.

Čítajte viac

Na cestách s wakivakom

Ten nezabudnuteľný pocit, keď vidíš miesto po prvý raz. Keď spoznávaš kultúrne bohatstvo a mentalitu ľudí z úplne iného sveta, ako sám pochádzaš. Keď sa stratíš na cudzom mieste, no nájdeš tam seba.

Čítajte viac

Projekt “Les“

Časť zo zisku z predaja kolekcie “Les” sme sa rozhodli venovať Lesoochranárskemu zoskupeniu Vlk. Ich víziou je záchrana prirodzeného lesa, ktorý na Slovensku len ťažko hľadať. “Aby sa s lesmi nerobilo nič, musíme my urobiť veľa,” stojí na ich stránke.

Čítajte viac

Kto je Paula?

Vyspovedali sme Paulu, ktorú ste mohli vidieť na našich fotkách z leta, či na našom posledom videu z lesa. Kto je toto útle dredaté dievča, kade behá a čo rada robí nám prezradí ona sama...

Čítajte viac