Bláznivé wakivaky ColoRain do dažďa

Radi by sme ti predstavili kolekciu bláznivých aprílových vakov, ktoré ťa podržia v každom počasí. Počasie je nevyspytateľné počas celého roka, preto sa nejedná o žiadnu sezónnu záležitosť. Vďaka kolekcii ColoRain Wakivaky už nebudeš musieť so sebou nosiť pršiplásť či dáždnik, teraz máš všetko all-in-one. Vaky sú custom, takže si môžeš navrhnúť farebnú kombináciu na mieru šitú tvojmu vkusu (kapucňa, spodok, telo vaku). Kapucňu taktiež prispôsobíme tvojej výške, aby ti bol wakivak tak akurát!

DSC_0183jpg

Pravdepodobne si už dávno zabudol na veľké a ťažko skladné retro stany, ktoré sa za socializmu dali dostať hádam v každej farbe. Dnes v našej festivalovej a cestovateľskej ére sú už prežitkom a my radšej siahneme po menších a ľahších stanoch z funkčných materiálov. Bola by však škoda nevyužiť hrubé farebné látky zo starých stanov, ktoré slúžili pokojne aj 30 rokov. Funkčné, použiteľné a vodeodolné sú dodnes. Pri búrke či prehánkach zostane obsah tvojho vaku úplne suchý, vrátane teba, čo je ako všetci dobre vieme, na nezaplatenie. Pretože zdravie si za peniaze nekúpiš.:)

Snmka obrazovky 2018-04-06 o135647png

Vďaka špeciálnemu doplnku - kapucni, ktorá je všitá medzi dve vrstvy vaku z vonkajšej strany, zostaneš pekne v suchu. Kapucňa sa jednoducho vytiahne a prikryje hlavu aj ramená. Keď ju nepotrebuješ, ani nevieš, že tam je, pretože je vkusne skrytá medzi vrstvami. Vymeň umelý pršiplášť či nepraktický dáždnik za farebný vak a nepriaznivé počasie ti už neskríži plány.

DSC_0106jpg

ColoRain wakivak využiješ počas celého roka… je skvelý na festivaly, do prírody, k vode či iba tak na prechádzku do mesta. Je ľahko kombinovateľný s oblečením, pretože väčšina je jednofarebných. Spodok môže byť ušitý z pevného igelitu, ktorý tvorí dno stanu. Ten je odolný nielen voči vode, ale aj špine, pretože ju jednoducho opláchneš.

Buďte štýloví, jedineční, ekologickí a “suchí”! Vaky ColoRain nájdeš v našom e-shope.